human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

3A

Szybko minęły trzy lata wspólnej nauki i zabawy. Dziś nadszedł czas pożegnania. Na początku spotkania o godz. 9.40 byli obecni: Dyrektor Szkoły - Jolanta Żbik, Zastępca Dyrektora Szkoły - Dagmara Brela-Zając oraz przewodniczący Rady Rodziców - Pan Rafał Lupa, ponieważ wręczali Henryczki - statuetki przyznawane uczniom klas III, za ich dokonania przez ostanie 3 lata. W naszej klasie 2 osoby spełniły wymogi regulaminu i zostały nagrodzone Henryczkami: Weronika Noworyta i Maciej Pasternak. Wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Wszyscy uczniowie, z rąk wychowawczyni odebrali świadectwa promocyjne do klasy czwartej, a także pamiątkowe dyplomy i książki.

Uczniom  i ich Rodzicom życzymy udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!!!

 

KRAJOBRAZ WIOSENNY

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 

ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

 

TANIEC KWIATÓW

 

DRZEWO PRAW DZIECKA

W czasie warsztatów dzieci wykonywały zadania o tematyce ekologicznej, które dostarczały im wiedzy na temat sposobów dbania o środowisko. Do zadań tych uczniowie podeszli bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem.

Na zabawie dzieci pojawiły się w ciekawych przebraniach, w których prezentowały się bardzo okazale. Sala gimnastyczna wypełniła się postaciami z bajek, filmów i ulubionych komiksów. 

Całą zabawę prowadził wodzirej, który zadbał, by każdy uczestnik dobrze się bawił. Uśmiechnięte twarze dzieci najlepiej potwierdzają ten fakt.

W styczniu omawialiśmy lekturę pt. "Sposób na Elfa", której głównym bohaterem jest pies. I właśnie w tym okresie, mama Weroniki, p. Wanda Noworyta zaprosiła cały zespół klasowy do odwiedzenia gabinetu weterynaryjnego. W gabinecie czekał na nas tata Weroniki, p. Kazimierz Noworyta, który w interesujący sposób  opowiedział dzieciom o pracy weterynarza. Uczniowie dowiedzieli się, po co zakłada się chipy  psom lub kotom, obejrzeli książeczki zdrowia i paszporty psa, kota i królika. Pan K.Noworyta opowiadał o badaniach i zabiegach, jakim poddawane są zwierzęta trafiające do jego gabinetu. Potem przeszliśmy  do sklepu zoologicznego, gdzie p.Wanda Noworyta pokazała uczniom różnoraki asortyment karm i artykułów higienicznych potrzebnych do pielęgnacji  pupila. Na zakończenie spotkania, każdy został obdarowany prezentem  w postaci torby na zakupy z kolorowymi nadrukami zwierząt. Wizyta w gabinecie weterynaryjnym i sklepie zoologicznym dostarczyła dzieciom wiele cennych informacji nt. właściwej opieki nad zwierzętami.
Bardzo dziękujemy Państwu Wandzie i Kazimierzowi Noworyta za zaproszenie nas do gabinetu i przekazanie cennej wiedzy oraz za otrzymane upominki.

Strona wykonana przez Pixelar - strony internetowe dla firm