human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Żegnamy szkołę, witamy wakacje!

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień, na który uczniowie czekają z niecierpliwością. Tym bardziej, że ten rok nie był łatwy dla wszystkich ze względu na trwającą wiele miesięcy zdalną formę nauczania.

25 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Krzeszowicach uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się ze swoimi wychowawcami, którzy pogratulowali im osiągnięć w nauce oraz wręczyli świadectwa i nagrody.

Szczególnie wyróżnieni zostali laureaci licznych konkursów oraz zwycięzcy zawodów sportowych, którzy w ciągu kilku lat odnotowali znaczące sukcesy.

Dyrektor Dagmara Brela-Zając wraz z przewodniczącym Rady Rodziców Rafałem Lupą i wicedyrektor Adrianą Jaromin wręczyli  statuetki HENRYK 2021 ósmoklasistom: Piotrowi Bilskiemu, Wojciechowi Bilskiemu, Julii Ćwikle, Stanisławowi Dębickiemu, Oliwi Kasprzyk i Natalii Podgórni, która otrzymała również SUPERHENRYKA wraz z nagrodą indywidualną ufundowaną przez Prezesa Kopalni Porfiru i Diabazu pana Daniela Kłosowskiego. Natomiast HENRYCZKI 2021 za wybitne osiągnięcia w pierwszych latach nauki odebrali trzecioklasiści: Anna Chrzan i Bartosz Gaj.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i

życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji.