ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Z okazji zakończenia roku szkolnego 24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Krzeszowicach odbył się uroczysty apel. Pani dyrektor Dagmara Brela-Zając pogratulowała uczniom, którzy dzięki wytrwałej pracy osiągnęli najlepsze wyniki  w nauce. Nagrodzeni zostali także laureaci licznych konkursów i zawodów sportowych oraz dzieci, które były obecne na wszystkich lekcjach.

Na zakończenie pierwszego etapu edukacji uczniowie klas trzecich otrzymali książki „Wakacje Mikołajka”.

Przewodniczący Rady Rodziców – pan Rafał Lupa
wręczył statuetki HENRYCZEK 2022 dla Wyjątkowego Młodego Człowieka.
Otrzymali je trzecioklasiści, którzy osiągnęli największe sukcesy w ciągu pierwszych lat nauki:
Krzysztof Koszara, Aleksander Zawała, Kacper Suski i Ewa Warchoł

Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc uczniom w zdobywaniu wiedzy, okazaną serdeczność oraz zaangażowanie w trud ich wychowania.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do wyznaczonych sal
na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.
W trakcie odbierania świadectw były serdeczne podziękowania, kwiaty oraz życzenia udanych wakacji.